Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Горкі, Дрыбін, Мсціслаў на Youtube Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail Стары сайт horki.info
пан, 23.01.2017
|
-9..-7°C
|
-3..-1°C
курс валют
|
USD
1.94
|
EUR
2.07
|
RUB
3.24

Возле подъезда нужна лавочка. Проблема решена

аватар карыстальніка admin
08.06.2015 – 09:00 | 117 праглядаў | вырашана

Возле подъезда дома №2 на улице Мичурина в Горках нет лавочек.

Их демонтировали в 2012 году, возможно, при подготовке к "Дажынкам". Прошло три года, а скамейки так и не вернули.

Местным жителям хочется посидеть вечером, пообщаться на свежем воздухе.

 

Место для отдыха есть

Аўтар: 
СК
Падзяліцца: 
Вярнуцца да мапы праблем

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба увайсці або зарэгістравацца.