Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Горкі, Дрыбін, Мсціслаў на Youtube Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail Стары сайт horki.info
пят, 20.01.2017
|
-7..-5°C
|
-1..1°C
курс валют
|
USD
1.95
|
EUR
2.07
|
RUB
3.27

Около четвертой школы в Горках нет дороги. Проблема решена

аватар карыстальніка admin
22.05.2015 – 09:00 | 175 праглядаў | вырашана

Со стороны улицы Энгельса и Школьной к СШ №4 нет нормальной дороги.

В чистую и сухую погоду туда можно пройти, но если пойдет дождь – пиши пропало.

 

Проблема решена

Около школы заасфальтировали дорогу – теперь ходить можно в любую погоду.

Аўтар: 
СО
Падзяліцца: 
Вярнуцца да мапы праблем

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба увайсці або зарэгістравацца.