пан, 16.09.2019
USD2.05|EUR2.28|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Открытый люк. Проблема решена

30.04.2015 – 21:17 | 388
Статус праблемы: 
Вырашана
Адрас: 
ул. Калинина, 57

Во дворе этого дома на улице Калинина в Горках находится открытый ничем не обозначенный люк.

ул.Калинана Горки

улица Калинина в Горках

Проблема решена

Люк худо-бедно закрыт, теперь в него нечаянно угодить очень трудно:

luk_zakryt_1.jpg

luk_zakryt_2.jpg

Аўтар: 
ВБ

Падзяліцца