нядз, 15.09.2019
USD2.05|EUR2.28|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Нет асфальта. Проблема решена

09.03.2015 – 00:57 | 210
Статус праблемы: 
Вырашана
Адрас: 
ул. Курчатова

На улице Курчатова ужасное дорожное покрытие.

Ноябрь 2018 - асфальт есть.

Аўтар: 
Андрей

Падзяліцца