пан, 20.05.2019
USD2.09|EUR2.33|RUB3.23
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Когда в дождь нужно обходить по проезжей части

01.04.2019 – 11:09 | 14

 

Статус праблемы: 
Вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Калинина

По улице Калинина что-то ремонтировали и для этого срезали буквально асфальт. Теперь там во время дождя либо ноги все промочить, либо по дороге пройти, где машины. А людей достаточно, ведь рядом школа и садик.

Теперь на этом месте есть хорошая дорожка.

Аўтар: 
Анна

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook