пят, 19.01.2018
USD1.99|EUR2.43|RUB3.51
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Інстаграме Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail

Мусорницы на пляже Оршанского озера

27.07.2016 – 18:37 | 125
Статус праблемы: 
Не вырашана

Мусорниц в районе Оршанского явно недостаточно для того количества мусора, который здесь выбрасывают. В свою очередь службы, которые отвечают за высор мусора, с этой проблемой просто не справляются. Такая картина очень портит вид этого прекрасного места в Горках.

Аўтар: 
TZ

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба увайсці або зарэгістравацца.