суб, 19.10.2019
USD2.04|EUR2.27|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Разбитый двор на Калинина

03.05.2015 – 16:13 | 544 | 1
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
ул. Калинина, 29

На улице Калинина в Горках тоже разбитый двор.

Добавляю его фотографии на карту проблем.

Комментарий редакции:

Там по-прежнему такая же ужасная дорога, по которой можно пройтись только в сухую погоду или когда выпадает снег.

Материал по теме:

Аўтар: 
Татьяна Ж.

Падзяліцца