сер, 18.09.2019
USD2.04|EUR2.26|RUB3.20
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Где асфальт?

09.03.2015 – 00:31 | 556
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
пер. Фрунзе

Почему нет асфальта и нормальных дорог в р-не переулка Фрунзе? Даже "Дожинки" в наш район не добрались.

frunze_1.jpg

frunze_2.jpg

frunze_3.jpg

frunze_4.jpg

frunze_5.jpg

Комментарий редакции:

Сентябрь 2018 - асфальт так и не появился.

img_1380.jpgimg_1381.jpg

Аўтар: 
Андрей

Падзяліцца