сер, 21.08.2019
USD2.06|EUR2.28|RUB3.09
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Горка на ладан дышит, а песочница и того хуже

02.04.2019 – 07:43 | 24
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
ул. Якубовского, 42

Прямо в центре города нет нормальной детской площадки. Покосившаяся горка, а песочница развалилась.

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца