аўт, 26.05.2020
USD2.40|EUR2.61|RUB3.35
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Тротуар и ограда возле детсада с трудом пережили зиму

01.04.2019 – 11:16 | 39
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
ул.Калинина, 45

Возле детского сада №4 тротуар с одной стороны обвалился и ограда с трудом держится.

Аўтар: 
Ольга

Падзяліцца