пан, 18.02.2019
USD2.17|EUR2.44|RUB3.25
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Заброшенный дом на Королева

01.11.2018 – 13:38 | 42

 

Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Королева

Меня очень беспокоит этот дом на нашей улице. Возле него - покосившийся забор и опасные заросли. Насколько я знаю, раньше этим домом должны были заниматься работники "коммунальника". Сейчас - не знаю. Но факт остается фактом - дом и прилегающая территория в плачевном состоянии.

20181018_102319_0.jpg

Аўтар: 
Николай

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook