чцв, 25.04.2019
USD2.09|EUR2.35|RUB3.28
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Аварийное дерево. ОБНОВЛЕНО

01.11.2018 – 13:27 | 46

 

Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Добролюбова

Массивное, высокое дерево мешает проводам. Я думаю, что оно может быть аварийным, потому что наклонилось и находится в опасной близости от проводов.

img_0032-1_0.jpg

Апрель 2019

Дерево на месте.

Аўтар: 
Виктор

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook