аўт, 18.12.2018
USD2.12|EUR2.40|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Інстаграме Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail

Хотя бы песочницу и качели установили!

10.10.2018 – 20:47 | 27
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Якубовского, д. 36,38.

В домах с адресами Якубовского 36 и 38 не хвтает хотя бы одной общей детской площадки. Да, деток у нас совсем мало, но и они хотят погулять в песочнице или на качельках покататься.

Место возле дома по Якубовского, 38 есть.

img_1621.jpgimg_1622.jpgimg_1623.jpgimg_1624.jpg

Аўтар: 
Валентина

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.