пан, 18.02.2019
USD2.17|EUR2.44|RUB3.25
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Дорога в "лапиках"

25.09.2018 – 21:42 | 34

 

Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Якубоского, 2.

На въезде во двор дома по адресу Якубовского, 2 вся дорога в ямах и "лапиках". Неужели этот маленький кусок асфальта нельзя сделать добротным?

img_1395.jpgimg_1396.jpgimg_1397.jpgimg_1398.jpg

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook