аўт, 21.05.2019
USD2.08|EUR2.32|RUB3.23
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Нет общественного транспорта на "Собачий поселок"

25.09.2018 – 21:22 | 28

 

Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
"Собачий поселок".

Очень не хватает транспорта на "Собачий поселок". Уже много-много лет школьники зимой должны в темноте возвращаться домой минут 15-20. Учителям неудобно ездить на посещение родителей. Да и всем тяжело выбираться в "город".

img_1376.jpg

Аўтар: 
Юлия

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook