нядз, 16.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Свалка возле Центрального кладбища

24.09.2018 – 16:14 | 43
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Центральное кладбище.

Я уверена, что много людей на кладбище бывает пару раз в год. А вот мусорка заполнена так, как будто там большое количество людей ходят каждый день. Или просто все баки заполнены не один месяц и стоят так?

img_1314.jpgimg_1315.jpgimg_1317.jpg

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца