нядз, 16.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Водим детей в садик и школу в резиновых сапогах

21.09.2018 – 13:37 | 44
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Переулок Рабочий (района маслозавода).

Уже почти 2 года ждем того, что во всем цивилизованном мире давно уже стало нормой – асфальтового покрытия переулка Рабочего.

rab_1.jpgrab_2.jpg

Аўтар: 
Анна

Падзяліцца