аўт, 18.12.2018
USD2.12|EUR2.40|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Інстаграме Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail

В добавлении к статье "Мы платим налог, но не видим результата"

29.07.2018 – 23:38 | 61
Статус праблемы: 
Вырашана

Такая же ситуация складывается по улице Строителей между домами №1 и №3. Уже несколько раз сообщалось в УКПП "Коммунальник" о данной проблеме, но никаких мер не было принято.

jama.jpg

Итог: житель дома №1 производил "ямочный ремонт" своими силами.

jama2.jpg

jama3.jpg

Так куда мы платим транспортный налог?

jama4.jpg

Аўтар: 
Налогоплательщик 2

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.