чцв, 25.04.2019
USD2.09|EUR2.35|RUB3.28
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Постоянная помойка недалеко от санстанции в Горках. Проблема решена

28.02.2017 – 17:48 | 736 | 1

 

Статус праблемы: 
Вырашана

В Горках на улице Бруцеро-Ерофеевской, 14, возле центра "Парус", недалеко от санстанции, - постоянная помойка. Неужели никому до нее нет дела?

pomoyka1.jpg

pomoyka2.jpg

pomoyka3.jpg

 

Проблема решена

Вот как теперь выглядит это место:

problem_des.jpg

 

Аўтар: 
ВВ

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook