Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Горкі, Дрыбін, Мсціслаў на Youtube Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail Стары сайт horki.info
сер, 26.04.2017
|
4..6°C
|
6..8°C
курс валют
|
USD
1.88
|
EUR
2.01
|
RUB
3.34

Невозможно проехать возле магазина Сосед

аватар карыстальніка Евгений А.
07.01.2017 – 18:03 | 320 праглядаў | 1 каментар | не вырашана

Автомобили оставляют прямо возле магазина СОСЕД по обе стороны дороги, прямо на лежачем! Иногда машины бросают так что разъехаться нельзя совсем, а водители в магазине.

СТОЯНКА И ОСТАНОВКА ТАМ ЗАПРЕЩЕНА!!!

Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Горки, улица Строителей, 18А
Аўтар: 
Евгений А.
Падзяліцца: 
Вярнуцца да мапы праблем

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба увайсці або зарэгістравацца.

Каментары

+1
+1
-1
игар | 07.01.2017 - 18:28

На карте как раз строителей 18)