пан, 18.02.2019
USD2.17|EUR2.44|RUB3.25
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

На мосту возле Парнаса то и дело проваливается тротуарная плитка. Проблема решена

03.08.2016 – 22:23 | 180

 

Статус праблемы: 
Вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Возле "Парнаса".

На мосту возле Парнаса то и дело проваливается тротуарная плитка.

Комментарий редакции:

В сентябре 2018 - сполне хорошая дорога. В одном месте, правда, плитка "скачет", но оседаний земли мы не заметили.

img_1392.jpgimg_1393.jpg

Аўтар: 
FF

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook