аўт, 23.05.2017
USD1.85|EUR2.07|RUB3.28
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Твітары Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Фэйсбуку Горкі, Дрыбін, Мсціслаў на Youtube Навіны, фота і відэа з Горак, Дрыбіна, Мсціслава праз RSS Атрымліваць навіны з Горак, Дрыбіна, Мсціслава на e-mail

Необустроенный сток дождевой воды

14.07.2016 – 14:46 | 180 | 0

Необорудованный сток воды.

Больше фото: "Сколько здесь будет стоять это болото?"

Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Улица Строителей, 27
Аўтар: 
ВБ
Статус праблемы: 
Не вырашана

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба увайсці або зарэгістравацца.