пан, 22.04.2019
USD2.10|EUR2.36|RUB3.28
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Разбитая дорога

03.06.2016 – 14:47 | 211

 

Статус праблемы: 
Вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Улица Вишнёвая

Разбитая дорога по улице Вишнёвая

gorki_0.jpg?itok=fhpRGTbd.

Подробнее: Что творится на улице Вишневой в Горках.

Апрель 2019

Дорога там теперь целая.

_sam9560.jpg

Аўтар: 
ВБ

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook