пят, 18.10.2019
USD2.04|EUR2.26|RUB3.19
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Пешеходный переход в "никуда"

16.05.2016 – 09:21 | 575 | 2
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
ул.Суворова, 2

Неужели дорожным или коммунальным службам сложно сделать плавный переход к пешеходному переходу? Даже молодым мамам сложновато проехать с коляской.

pieriechod.jpg

Комментарий редакции:

Сентябрь 2018 года - проблема до сих пор не решена.

img_1279.jpg

img_1278.jpg

Аўтар: 
Мiклуха Маклай

Падзяліцца