аўт, 22.10.2019
USD2.04|EUR2.28|RUB3.20
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Реклама на подъездах

20.03.2016 – 16:37 | 508 | 5
Статус праблемы: 
Не вырашана
Адрас: 
Почти на всех подъездах города!

Беспорядочная реклама почти на всех подъездах города Горки. 

image.jpg

У меня вопрос: когда это всё закончится и кто будет это убирать?

Аўтар: 
Миклуха Маклай

Падзяліцца