чцв, 25.04.2019
USD2.09|EUR2.35|RUB3.28
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Отсутствует тротуар. ОБНОВЛЕНО

26.11.2018 – 03:11 | 32

 

Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Улица Тимирязева

Отсутствует тротуар на улице Тимирязева. Любимое место выполнения плана штрафов по фликерам у ГАИ.

Апрель 2019

_sam9504_0.jpg

Аўтар: 
Алекс

Падзяліцца

Дадаць каментар

Каб пакінуць свой водгук, трэба ўвайсці або зарэгістравацца.
Абмяркуйце гэту навіну ў нашых групах:
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook