нядз, 16.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Многолетняя лужа возле Калинина, 9

24.09.2018 – 16:27 | 38
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Калинина, 9.

Возле дома на Калинина, 9 после каждого дождя появляется большая лужа. Настолько большая, что люди в дождливое время и вообще в принципе после дождя должны обходить тротуар. Уже дорожка даже протоптана, которая весной и осенью тоже постоянно грязная.

img_1320.jpg

Аўтар: 
Елена

Падзяліцца