пан, 17.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Нет тротуара рядом с гимназией

24.09.2018 – 16:07 | 44
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Горецкая гимназия.

Если после школы ученикам или учителям и родителям нужно поехать домой с сторону центра и академии, то есть хорошая дорога. Она была бы отличной, если бы там были тротуары. Все-таки дети каждый день ходят и машины ездят.

img_1307_0.jpg

Аўтар: 
Юлия

Падзяліцца