нядз, 16.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Нет тротуара возле Центрального кладбища

19.09.2018 – 19:29 | 28
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Центральное кладбище со стороны шоссе на Дрибин.

Удобно ли там ходить, особенно в дождь? Сомнительно!

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца