нядз, 16.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Возле дома на Калинина просела земля

19.09.2018 – 17:59 | 29
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
ул. Калинина, 47

Видимо, в этом месте ремонтировали трубы, но, как обычно, закопали быстро и некачественно.

img_1287.jpgimg_1288.jpgimg_1289.jpg

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца