пан, 17.06.2019
USD2.07|EUR2.33|RUB3.21
Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Viber Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Instagram Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Аднакласніках Горкі, Дрыбін, Мсціслаў ва УКантакце Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Twitter Горкі, Дрыбін, Мсціслаў у Facebook Атрымлівай нашы навіны на e-mail

Плохая дорога возле общежития на Калинина

19.09.2018 – 17:52 | 45
Статус праблемы: 
Не вырашана
Месца, дзе знаходзіцца праблема: 
Ул. Калинина, 53

Возле общежития не въезд к парковке, а сплошная лужа с грязью.

img_1286.jpg

Аўтар: 
Валерия

Падзяліцца